Vă invităm să participați la Conferință Internațională Globalization and Higher Education in Economics and Business Administration (GEBA 2024), care va avea loc la Universitatea „Alexandru Ioan Cuza”, Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor din Iași, România în perioada 17-19 octombrie 2024.

Tema din acest an este „ Economic and Business Trends Shaping the Future of Higher Education”,

Deschiderea oficiala a conferintei GEBA 2024, are loc Joi 17 Octombrie 2024, orele 9.30 in Amfiteatrul B1, Corp B, UAIC.

Suntem încântați să anunțăm ca si Keynote Speakers pentru această ediție a conferinței:

- PhD Professor Codrin Liviu Cutitaru, (Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași);

- PhD Professor Constantin Brătianu (Universitatea de Studii Economice din București).​