​​
Lista studenților, a temelor de licență și disertație, precum și a profesorilor îndrumători (rezultatele finale) pot fi consultate mai jos ( necesită autentificare):
Licențe: click aici
Disertatii: clic​k​ aici​​

Pentru eventuale neclarități trimiteți email la mugurel@feaa.uaic.ro

--------------------postarea anterioara, oct 2021------------------

​​Lista studenților, a temelor de disertație și a profesorilor îndrumători (centralizat după turul 2) poate fi consultată aici​ necesită autentificare)

În cazul în care denumirea temei este neclar definită (exemple: "Titlul se va stabili ulterior", "Studiu de caz pe firma....", etc):
  • studenții sunt rugați să contacteze profesorii îndrumători pentru a clarifica denumirea
  • studenții trebuie să intre în aplicație și să modifice titlul temei
  • termen limită: 31 octombrie 2021

Studenții care nu și-au ales tema de disertație în cele doua tururi:
  • trebuie să contacteze un profesor îndrumător și a stabili cu dânsul sau dânsa titlul temele (lista profesorilor și a numărului de teme pe care le poate îndruma poate fi consultată aici)
  • trebuie să completeze formularul de aici (atentie! numai după ce a obținut în prealabil acordul profesorului îndrumător!)
  • termen limită: 31 octombrie 2021
Cadrele didactice sunt rugate:
  • să intre în aplicație folosind link-ul de aici
  • să deschidă fișele studentilor (click pe prima coloană)
  • să verifice/corecteze denumirea temei
  • sa aprobe sau să refuze tema și să salveze formularul​

----------------postarea originală, aprilie 2021--------------

Studenții înmatriculați la studii de licență în anul 2 sunt invitați să-și aleagă profesorul îndrumător și titlul temei de licență.
Termen limită: 21 mai.
Trebuie să fiți autentificați de pe contul persoanei care depune cererea.
Click aici pentru a con​tinua.

Studeii înmatriculațla studii de master în anul 1 sunt invitați să-și aleagă profesorul îndrumător și titlul temei de disertație.
Termen limită: 21 mai.
Trebuie să fiți autentificați de pe contul persoanei care depune cererea.
Click aici pentru a con​tinua. .

Studenții de ani mai mari (3-licență, respectiv 2-master) și absolvenții care nu și-au ales până în prezent tema de licență/disertație și care doresc să susțină examenul de definitivare a studiilor în sesiunea iunie 2022 trebuie să completeze formularele corespunzătoare menționate mai sus.