Te interesează industria tech? Ești pasionat de tehnologii și îți place ideea de a lucra într-un domeniu creativ?

🏁 Pentalog a lansat o ocazie trăznet pentru studenții și masteranzii din ultimul an de studiu.

Ai acces la 20+ stagii de practică tech și non-tech în care să-ți formezi abilități pe care angajatorii le vor!

În programul „PregătIT pentru mâine”, am adunat o echipă de mentori de ​top care îți vor explica cum funcționează industria. Vei lucra pe proiecte din viața reală, împreună cu programatori, manageri de proiect, echipe legislative, HR și financiare de top.

Programul se adreseaza studentilor din ultimul an de studii de licenta si master si pune la dispozitia studentilor 8 track-uri de practica din care poti alege ce ti se potriveste cel mai bine:

• QA Manual
  • Product Owner
  • Metodologii moderne de dezvoltare software
  • Devops​
  • Android development
  • iO development
  • PHP
  • .net

Uită-te peste gama noastră de stagii gratuite și află dacă avem în grilă ceva care se potrivește cu planurile tale de viitor: https://bit.ly/3LQiks3