430 de kit-uri pentru invatamant online sunt puse la dispozitia studentilor eligibili pentru burse sociale si ocazionale de catre Universitate prin proiectul ,,Acces la invatamantul universitar on-line pentru toti. E-ducatie pentru toti” cod MySMIS 146058. Este vorba de tabletă Vonino, cartelă SIM, husă protecție, card micro-SD 128GB, încărcător tip UE (RO) si cablu de date

Lista studentii eligibili este aici (necesita autentificare).
Tabletele vor fi distribuite studentilor pe toata perioada pentru care sunt eligibili pentru primirea burselor sociale sau ocazionare, pe baza urmatoarelor documente:

• Anexa 3 – declaratie pe proprie raspundere
  • Anexa 4 – Declaratie de angajament (de plata in cazul pierderii totale sau partiale, a furtului , a deteriorarii sau distrugerii)
  • Anexa 5 – Contract de comodat(intre Universitate si student)
  • Anexa 6 – Proces Verbal de predare primire
  • ​Anexa 7 – Acord de prelucrare date cu character personal.
Documentele atasate sunt pentru informare si luare la cunostinta. Acestea se vor complete la sediul facultatii.
Distribuirea tabletelor se face la sala B423, in intervalul 10-13 de Luni pana Vineri.
Termen limita: 06.06.2022, ora 12.​

*Recomandam citirea cu ​atentie a Anexelor 4 si 5.​​