​În data de 16.10.2017, ora 09:00, în Sala de protocol a Cantinei „Titu Maiorescu" va fi organizată o nouă selecție a dosarelor în vederea acordării burselor pentru activităţi sociale în campusurile studenţeşti privind activitățile din cantină, pentru anul universitar 2017/2018.

Studenţii interesaţi vor depune dosare la Biroul Social – cam. 5, Cămin C12, până la data de 16.10.2017, ora 08:00.

Dosarele vor conține următoarele documente:

• cerere tip,
  • copii după cărțile de identitate ale: părinților, fraților/surorilor aflați în întreținere,
  • copii după documente suplimentare, în cazuri speciale.

Au prioritate următorii studenți:

• orfani de ambii părinți;
  • proveniți din Centre de plasament;
  • cu probleme sociale deosebite;​
  • care provin din familii cu mulți copii.

​În data de 25.10.2016, ora 10:00, în Căminul C10 din Complex „Codrescu" va fi organizată selecția dosarelor în vederea acordării burselor pentru activităţi sociale în campusurile studenţeşti privind activitățile gospodărești, pentru anul universitar 2017/2018.

Studenţii interesaţi vor depune dosarele la Biroul Social – cam. 5, Cămin C12, până la data de 25.10.2017, ora 08:00.

Dosarele vor conține următoarele documente:

• cerere tip,
  • copii după documente suplimentare, în cazuri speciale.

Au prioritate următorii studenți:

• studenții trebuie să locuiască în căminul pentru care au făcut mențiunea în cerere;
  • orfani de ambii părinți;
  • proveniți din Centre de plasament;
  • cu probleme sociale deosebite;
  • care provin din familii cu mulți copii.