Descopera cum te poate ajuta certificarea ACCA sa iti dezvolti o cariera de succes in domeniul financiar contabil!

ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) este cea mai mare asociatie internationala pentru profesionistii din domeniul financiar-contabil si de business. Scopul nostru este sa oferim calificari la nivel international persoanelor din intreaga lume care doresc sa isi dezvolte o cariera in contabilitate, finante si management.
Pe 24 mai te invitam la o prezentare de 40 minute la Universitatea din Iasi unde vei putea afla mai multe informatii despre urmatoarele :
•       In ce consta calificarea ACCA si care sunt avantajele statutului de membru?
•       Cum te poate ajuta programul de Masterat in Contabilitate, Expertiza si Audit sa iti echivalezi o parte din examenele ACCA?
•       Cum este recunoscuta si apreciata calificarea ACCA de catre angajatorii din Romania dar si din strainatate?
•       Cum sa abordezi procesul de planificare si pregatire?
Prezentarea va avea loc pe data de 24 mai la Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor, Universitatea ”Alexandru Ioan Cuza” din Iasi, orele 16.00-17.00, sala B417.

Pentru a confirma participarea va rugam sa va inscrieti la http://bit.ly/AccelerateIasi