Având în vedere situația actuală, studenții vor contacta șefii de grupă pentru a primi și, ulterior,  a depune Fișa de înscriere semestrială, pentru sem II al anului universitar 2020-2021, completată, semnată și scanată în format pdf.

Instrucțiuni pentru șefii de grupă

Având în vedere situația actuală, conducerea faculțății a decis ca fișele de înscriere semestrială la cursurile din sem II al anului universitar 2020-2021 să fie transmise electronic, prin intermediul  șefilor de grupă (doar studenții care nu au depus fișa de înscriere la secretariat).

​Ca urmare vă rugăm să respectați următoarele instrucțiuni:
  • Descarcati fisa de inscriere semestriala aferenta liniei voastre de studiu (vor fi postate in curand, în Secretariat)
  • Transmiteti fișa de înscriere semestrială studenților din grupa voastră;
  • Studenții completează, semnează și scanează fișa în format pdf și o retrimit pe e-mail; fișele vor fi salvate cu următoarea structură: inițialele specializării, anul, grupa de studiu și numele studentului (de ex. IE 11 POPESCU CRISTINA).
  • Verificați completarea corectă a fișei (să nu rămână câmpuri necompletate, repartizare corectă buget-taxă);
  • Atenționați studenții reînmatriculați să selecteze doar disciplinele nepromovate din semestrul curent și să le menționeze separat pe cele în regim de refacere/restanță;
  • Arhivați toate fișele de înscriere în format zip, iar numele arhivei va respecta următoarea structură: ințialele specializării, anul, grupa și fișe semestriale (de ex. MNG 11 – fișe semestriale);
  • Transmiteți pe e-mail la secretariat arhiva cu fișele de înscriere semestrială până la data de 26.03.2021.

Pentru orice situație particulară luați legătura cu secretariatul specializării.

Vă mulțumim pentru colaborare!

​Lista Secretarelor pe specializari
  • Administraţie publică — Roxana Elena KOCSIS