Clasele aferente semestrului 2 vor fi create de către echipa de la Server Rețea FEAA. Studenții și profesorii vor fi înrolați automat.

Clasele create în semestrul 1 vor fi șterse începând de vineri, 12 februarie (inclusiv programări în calendar, fișiere încărcate, dar nu și sarcini de lucru create în Forms).  Intenția este de a șterge toate clasele aferente disciplinelor din semestrul 1, precum și clasele create de studenți și/sau profesori.

Pentru informatii suplimentare sau cazuri particulare (clase create pentru activități care continuă și în semestrul 2, clase create în jurul unor "mini-comunități" care intenționează să le folosească în continuare) trimiteti un email la mugurel@feaa.uaic.ro.